Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Kasia i Mariusz

Kasia i Mariusz Marcinkowscy

Małżonkowie od 7 lat. Rodzice dwóch synów.

Od początku naszej wspólnej drogi staraliśmy się dzielić naszą miłością, mówiąc i pisząc o narzeczeństwie, czystości, miłości i wierze. Chcieliśmy też lepiej poznawać samych siebie. 
Z tych pragnień powstał portal za-kochanie.pl (dziś przepisnamilosc.pl). 
Tak powoli w naszych sercach rodziły się kolejne pomysły. 
Tak dojrzewaliśmy razem, choć i osobno. 
Do nowych działań i dalszej drogi. 
Tak, Miłość jest fascynującą podróżą.
Zwłaszcza we Dwoje i z Nim.

Obecnie prowadzimy razem kursy przedmałżeńskie oraz konferencje i warsztaty dla zakochanych, narzeczonych i małżonków. Jesteśmy także zaangażowani w posługę kobietom i mężczyznom, prowadząc projekty Serce Kobiety oraz Przymierze Wojowników

Katarzyna Marcinkowska
Szczęśliwa żona i mama. Z wykształcenia filozof (MISH UJ). Szkoli się w poradnictwie psychologicznym w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich. 

Zajmuje się teologią ciała i nowym feminizmem. Prowadzi projekt dla kobiet Serce Kobiety (www.sercekobiety.pl), na który składają się spotkania, konferencje i warsztaty dla kobiet, a także blog i podcast. Jest autorką Kalendarza Kobiety na 2014 i 2015. Autorka wielu artykułów. Nauczycielka naturalnych metod rozpoznawania płodności wg dra J. Roetzera. 
 


Mariusz Marcinkowski
Szczęśliwy mąż i ojciec. Absolwent teologii UP JPII, licencjat kanoniczny teologii dogmatycznej, trener rozwoju osobistego. 

Zajmuje go tematyka męskości, teologii ciała oraz komunikacji w związku. Lider Główny wspólnoty Przymierze Wojowników. Zaangażowany w posługę mężczyznom i w formację liderów. Prowadzi kursy przedmałżeńskie "Przepis na Miłość!", warsztaty i spotkania dla par oraz rekolekcje i konferencje dla mężczyzn. 

„Nie żyje się, nie kocha, nie umiera na próbę” Jan Paweł II